Çin Uzay Kapsülü Yatağı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Kyle Xu

Telefon numarası : +86 180 6969 1103

Naber : +8618069691103

Free call
Haining Xingyi Furniture Co.,Ltd

Ev gibi mobilya, ev gibi yaşam!

  • Haining Xingyi Furniture Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: HOMEYA No. Çalışanları: 30~50
Yıllık satış: 500,000-1000,000 Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Haining Xingyi Furniture Co, Ltd, 1990'lı yıllardan beri olgun bir kapalı mobilya endüstrisi zincirinin bulunduğu Haining şehrinde, Zhejiang eyaletinde bulunan 2012 yılında kurulmuştur. 8300 metrekarelik fabrika alanı ve 50 çalışanı var, ana ürünler döşemeli yemek sandalyesi, modern koltuk takımı, rahat vurgu sandalyesi, yeni istiflenebilir sandalye, tam yatak, vb. Kapsül kapsülü yatağımız, bu kapsül / kapsül otellere odaklanan patentli yeni tasarımımızdır. Müşterilerimize her zaman iyi kalite ve hizmet vermeye odaklanır ve müşterilerimiz sırasında iyi bir ün kazanırız. Ev gibi bir yaşam sürmek için en iyi hizmet ve mobilya konusunda ısrar ediyoruz.

Örnek oda

Ofis

Ahşap çerçeve depo

Kumaş depo

Terzi atölyesi

Döşeme atölyesi

Paketleme ve depolama

Yükleme konteyner

Geçmiş
Haining Xingyi Furniture Co, Ltd, 1990'lı yıllardan beri olgun bir kapalı mobilya endüstrisi zincirinin bulunduğu Haining şehrinde, Zhejiang eyaletinde bulunan 2012 yılında kurulmuştur.

Hizmet
21. yüzyıl bilgi çağıdır, alıcılar her zaman çevrimiçi çeşitli tedarikçiler bulabilirler. Peki neden müşterimiz bizden satın alacak? Bence 6 puan var.

1. Bütünlük. Bütünlük, özellikle uluslararası ticarette işin temelidir. Aramızda binlerce mil var, bu yüzden ticaret sırasında bütünlük oldukça önemli hale geliyor. Kontratın ruhunu kesinlikle izleyeceğiz, hile yok, mazeret yok.

2. Kalite Kalite her zaman müşterinin odak noktasıdır. En kaliteli ürünlerimizi sunabilmek için, kendi kalite kontrol sürecimiz, malzeme satın alma, işçilik, öz test vb.

3. Fiyat. Fiyat siparişteki anahtar noktadır. Biz müşteri için en iyi fabrika fiyat ve kalite / değer sağlayacaktır.

4. Teslimat. Uluslararası ticarette teslimat da çok önemlidir. Sipariş verildikten sonra, müşteri ile üretim durumunu her zaman takip edeceğiz.

5. Nakliye. Biz uzun vadeli işbirliği nakliye ajan var. FCL, LCL, FOB, CNF, DDU hepsi en düşük maliyetle çalışabilir.

6. Satış sonrası servis. Satış sonrası servisimize çok daha fazla dikkat ediyoruz. Tüm siparişler sırasında sorun yaşanmayacağını garanti edemeyiz. Ancak ilk anda tüm sorunların çözüleceğini, gecikme olmadığını, mazeret olmadığını garanti edebiliriz.

Hizmetimiz satın almayı çok daha kolay ve keyifli hale getirmeyi hedeflemektedir. Sizin memnuniyetiniz bizim için en iyi hediye olacak!

Ekibimiz
Kendi Ar-Ge departmanımız, yaratıcı tasarımlarımızı ve iyi ürünlerimizi sunmak için 5 tasarımcımız var. 8 satış işlemiyle ilgili sorular ve siparişler. Üretim, paketleme ve yükleme için 50'den fazla çalışanı.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin